Gwiazdka Superbohaterów

Świąteczne spotkanie z SUPERBOHATERAMI – o tym marzą wszystkie dzieciaki. Batman, SpiderMan, SuperWomen, Iniemammocni oraz ich przyjaciele na dobre zawładnęli dziecięcą wyobraźnią. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia postanowili obdarować dzieciaki we właściwy dla siebie sposób – SuperMocami. Spędzimy niepowtarzalny czas w Gwiazdkowej Akademii SuperBohaterów – SuperPomoc, SuperSzybkość, SuperZręczność to tylko niektóre Moce, które zdobędą uczestnicy gwiazdkowej zabawy. Imprezę poprowadzi trójka SuperBohaterów a w specjalnie przygotowanym na tę okazję spektaklu „Gwiazdka SuperBohaterów” dzieciaki wspólnie z Batmanem i SuperWomen uratują Święta i wszyscy będą mogli przywitać najbardziej oczekiwanego gościa – Świętego Mikołaja.

Spektakl „Gwiazdka SuperBohaterów ”

Historia z pozoru zwyczajna matka i dwóch synów. Mimo usilnych starań matki – synowie wciąż walczą między sobą. Jeden miły uprzejmy Jeff, drugi trochę krnąbrny zawsze mówiący prosto z mostu Rick. Tajemnicą jest, że każdy z nich prowadzi drugie życie (RIck to BATMAN, a Jeff to JOKER). Nie chcąc martwic Matki żaden jej o tym nie mówi i sami też o sobie nie wiedzą. Sytuacja komplikuje się kiedy któregoś dnia ginie dzwonek świętego Mikołaja. Obaj nie mówiąc sobie nawzajem postanawiają go odnaleźć- Rick by uratować Świętą, a Jeff by stać się Świętym Mikołajem. Nie będzie to jednak proste. Matka też będzie brała czynny udział w poszukiwaniu dzwonka, to kobieta z ukrytymi talentami i w dawnych czasach była super bohaterką. Teraz od jakiegoś czasu, gdy zakłada kostium bohaterki (SUPERWOMAN) ma moc, ale zależna od otoczenia w jakim się znajduje. Spektakl jest interaktywny, pełen muzyki i humoru.

SuperMoc – POMOC

Młodym SuperBohaterom zaproponujemy zajęcia w Akademii Ratownictwa – zajęciach z pierwszej pomocy. O tym, jak ważna jest to umiejętność – nie trzeba nikogo przekonywać. Każde dziecko pod wpływem różnych bajek i przygód SuperBohaterów marzy, aby zostać jednym z nich. Nic tak nie napawa dziecka dumą, jak posiadanie własnej super mocy, którą może być właśnie umiejętność ratowania drugiego człowieka.

SuperSprawność

W ramach ćwiczenia sprawności proponujemy warsztaty skoków na trampolinach. Ta atrakcja cieszy się dużą popularnością – najwytrwalsi potrafią skakać nawet przez godzinę -) Wszystko prowadzone przez rozskakaną animatorkę, proponującą dzieciakom coraz to nowe układy.

  • Gwiazdkowe Disco
  • Malowanie buziek i włosów
  • Brokatowe tatuaże
  • Balonikowe kreacje
  • Wata cukrowa
  • Pokaz i warsztaty iluzjonisty
  • Elfowe Warsztaty Świąteczne

Wizyta Mikołaja w towarzystwie Śnieżynek, bajanie, kolędowanie i rozdawanie prezentów.

Event mikołajki - Gwiazdka Superbohaterów