Gwiazdka w Krainie Lodu

Zapraszamy na Mroźną Imprezę z Krainą Lodu. Przeniesiemy się do Arendelle, gdzie wraz z Elzą i Anną przygotujemy się na wielką uroczystość królewskiej koronacji. Niefortunne czary Księżniczki Elzy sprawią, że będziemy musieli się odczarować szukając pomocy u Króla Trolli. Z pomocą Olafa i Svena postaramy się ocieplić atmosferę mroźnej krainy. Stoczymy walkę z olbrzymim śnieżnym potworem i zostaniemy zamrożeni w różnych dziwnych pozach. Obowiązkowym punktem imprezy będzie bitwa na kulki śnieżne. Jedną z głównych atrakcji wydarzenia będzie Turniej Krainy Lodu. Jego Uczestnicy będą mieli szansę sprawdzić swoje umiejętności w licznych grach i zabawach sprawnościowych, a także popisać się talentem plastycznym.

Zimowy Świat Baniek

W trakcie spektaklu zobaczymy różne oblicza baniek mydlanych: bańkę w bańce, białą bańkę, płonącą, wulkan, rozszczepienie bańki, tańczące ciasto „bańkoladowe” i bańki giganty. Bańki wykonujemy przy użyciu różnego rodzaju sprzętów. Jednym z ciekawszych punktów programu jest rozdawanie białych baniek z dymem na ręce oraz bliskie spotkanie z gigant bańką

Co w lodzie piszczy?

Wszyscy lubimy wybuchy i efektowne doświadczenia! Zapraszamy na eksperymenty z lodowatym suchym lodem i jeszcze zimniejszym ciekłym azotem. Czy wiecie, że ciekły azot przechodząc ze stanu ciekłego w gazowy powiększa się 700 razy? Co to oznacza? Przekonacie się podczas zajęć, na których zmrozimy i skruszymy liść, sprawimy, że niektóre przedmioty będą lewitować i zobaczymy, co widzi kamera termowizyjna. Będą też bańki pływające po niczym i komory mgłowe, w których zobaczymy ślady rozpędzonych cząstek.

W Krainie Lodu – spektakl teatralny

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami znajdowało się królestwo Arendelle, a w nim mieszkały dwie księżniczki Elza i Anna. Pierwsza z nich kryła w sobie tajemne, mroźne moce, które bardzo utrudniały jej życie. Próbowała nad nimi zapanować, ale była bezsilna. Ta bezradność doprowadziła do tego, że w dniu koronacji Elza została okrzyknięta w swoim królestwie czarownicą i musiała uciekać. W pogoń za królową ruszyła winowajczyni całego zajścia Anna. Czy uda jej się rozmrozić serce siostry? Tego wszystkiego dzieciaki dowiedzą się z naszego interaktywnego muzycznego przedstawienia. W towarzystwie Elsy, Olafa i Svena przemierzą rozległe lodowe krainy i pomogą doprowadzić historię do szczęśliwego zakończenia – to przecież wszyscy najbardziej lubimy 🙂 Może, oprócz odczarowania Anny uda się dzieciom wyczarować Św. Mikołaja?

  • Gwiazdkowe Disco
  • Malowanie buziek i włosów
  • Brokatowe tatuaże
  • Balonikowe kreacje
  • Wata cukrowa
  • Pokaz i warsztaty iluzjonisty
  • Elfowe Warsztaty Świąteczne

Wizyta Mikołaja w towarzystwie Śnieżynek, bajanie, kolędowanie i rozdawanie prezentów.

Event mikołajki - Gwiazdka w Krainie Lodu