Madagwiazdka – Święta na Madagaskarze

Któż nie zna perypetii Glorii, Alexa, Melmana oraz szajki sprytnych Pingwinów? Kto choć raz nie tańczył radośnie w rytm Hakuna Matata? Gwiazdka na Madagaskarze jest gwarancją świetnej zabawy zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Czwórka przyjaciół poprowadzi imprezę, energiczne Pingwiny będą uwijały się przy świątecznych warsztatach, Król Julian zorganizuje świąteczne disco, a wszystko z towarzyszeniem rytmicznego brzmienia afrykańskich bębnów. Imprezę poprowadzi czwórka przyjaciół z Nowojorskiego Zoo – Lew Alex, Hippopotamica Gloria, zakochany w niej Żyraf Melman oraz wszędobylski Zebra Martin.

Warsztaty skoków na trampolinach

Ta atrakcja cieszy się dużą popularnością – najwytrwalsi potrafią skakać nawet przez godzinę -) Wszystko prowadzone przez rozskakaną animatorkę, proponującą dzieciakom coraz to nowe układy.

Warsztaty gry na afrykańskich bębnach

Mistrzowski zespół muzyki afrykańskiej FOLIBA pzez całą imprezę w jednej z sal będzie przeprowadzać warsztaty bębniarskie, a co godzinę da ok 15 minutowy występ. Gwarancja świetnej zabawy – zarówno dorośli, jak i dzieci to uwielbiają.

Spektakl „Madagwiazdka”

Święty Mikołaj jest w strasznych kłopotach – ma wypadek i rozbija się z saniami na Madagaskarze, czego rezultatem jest amnezja! Alex, Marty, Melman i Gloria z pomocą pingwinów muszą rozwieść wszystkim prezenty i uratować Boże Narodzenie przed totalną katastrofą. Przy okazji zamierzają wykorzystać sanie Świętego Mikołaja, by w końcu wrócić do domu, do nowojorskiego ZOO… Czy tym razem uratujemy Święta i nad afrykańskim Madagaskarem uda nam się roztoczyć zimową, wigilijną aurę…

  • Gwiazdkowe Disco
  • Malowanie buziek i włosów
  • Brokatowe tatuaże
  • Balonikowe kreacje
  • Wata cukrowa
  • Pokaz i warsztaty iluzjonisty
  • Elfowe Warsztaty Świąteczne

Wizyta Mikołaja w towarzystwie Śnieżynek, bajanie, kolędowanie i rozdawanie prezentów.

Event Mikołajki "Madagwiazdka" - Święta na Madagaskarze