Po drugiej stronie lustra

Zapraszamy na bal do zaczarowanego świata Alicji! W tym magicznym świecie, dzieją się niesamowite rzeczy i można całą gromadę niesamowicie dziwnych postaci. Wyłaniają się one niespodziewanie i równie szybko znikają. W świecie snów czas płynie inaczej, Alicja rośnie i maleje pod wpływem zaczarowanego płynu i ciasteczka, odwiedza różne miejsca, niejednokrotnie musi zmierzyć się z absurdem i przewrotnymi pomysłami napotkanych postaci. Magia czarów przeplatać się będzie z magią Świąt, tworząc niezwykle klimatyczną krainę, którą trudno nam będzie opuścić…

Spektakl „Alicja w Krainie Czarów”

Opowieść zaczyna się w momencie, kiedy Alicja spotyka nieco dziwacznego Białego Królika, który z niewiadomych powodów niesłychanie się spieszy. Alicja – bardzo logicznie myśląca osóbka – zaintrygowana nietypowym zachowaniem zwierzaka, postanawia pobiec jego śladem. Wpada do głębokiej nory, na dnie której znajduje się… kraina snu, pełna cudów. Królik zostaje przewodnikiem Alicji po tym zaczarowanym świecie, gdzie dzieją się niesamowite rzeczy i gdzie spotkać można całą gromadę niesamowicie dziwnych postaci. Wyłaniają się one niespodziewanie i równie szybko znikają. W świecie snów czas płynie inaczej, Alicja rośnie i maleje pod wpływem zaczarowanego płynu i ciasteczka, odwiedza różne miejsca, niejednokrotnie musi zmierzyć się z absurdem i przewrotnymi pomysłami napotkanych postaci.

Fun Snow

Z tym eksperymentem poradzą sobie nawet najmniejsi naukowcy. Zadziwiające, że w wyniku zmieszania wody z niewielką ilością nietoksycznego proszku powstaje mnóstwo śniegu! Nadszedł zatem czas, żeby sprawdzić ile tego śniegu pomieści bombka naukowa! Oprócz tego przygotujemy czarodziejskie eliksiry, rozpoznamy wiele zapachów oraz przejdziemy test czarodziejskich smaków.

Zaczarowany Świat Baniek

Magiczny spektakl pełen ulotnych mydlanych kul! Zobaczymy różne oblicza baniek mydlanych: bańkę w bańce, białą bańkę, płonącą, wulkan, rozszczepienie bańki, tańczące ciasto „bańkoladowe” i bańki giganty. Bańki wykonujemy przy użyciu różnego rodzaju sprzętów. Jednym z ciekawszych punktów programu jest rozdawanie białych baniek z dymem na ręce uczestników oraz bliskie spotkanie z gigant bańką.

  • Gwiazdkowe Disco
  • Malowanie buziek i włosów
  • Brokatowe tatuaże
  • Balonikowe kreacje
  • Wata cukrowa
  • Pokaz i warsztaty iluzjonisty
  • Elfowe Warsztaty Świąteczne

Wizyta Mikołaja w towarzystwie Śnieżynek, bajanie, kolędowanie i rozdawanie prezentów

Event mikołajki - "Po drugiej stronie lustra" - Mikołajki z Alicją w Krainie Czarów